Eğitici Montessori Mutfak Çamaşır Makinalı Oyuncak Seti

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺4.990,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.740,50(KDV Dahil)

EĞİTİCİ MONTESSORİ İLK MUTFAĞIM BULAŞIK MAKİNALI OYUNCAK

 

EĞİTİCİ MONTESSORİ İLK MUTFAĞIM BULAŞIK MAKİNALI OYUNCAK ÖZELLİKLERİ 

Ürünümüz komple MDF malzemeden üretilmiştir.

Ürünümüzde camlı kısımlarda Pleksi malzeme kullanılmıştır.

Ürünümüz üzerindeki kulplar metal kulptur.

Ürün üzerindeki musluk plastik malzemedir.

Ürünümüzde 4 adet led vardır. 12 Watt lık adaptör ile çalışmaktadır.

Eğitici oyuncaklar, çocuğun hayal gücünü destekleyerek yaratıcılığının ortaya çıkmasını sağlar

Eğitici oyuncaklar, çocukların görsel algılarının gelişmesine destek olur.

Eğitici oyuncaklar, çocuğun olay ve objeler arasında neden-sonuç, benzerlik, parça-bütün gibi ilişkiler kurarak zihinde canlandırma yeteneklerinin gelişmesini sağlamaktadır.

Eğitici oyuncaklarla oynanan oyunlar çocuğun algılamasını, belli bir konuda dikkatini toplayabilmesini, problemlere deneme yanılma yoluyla çözümler bulmasını sağlamaktadır.

Ürünümüz 2 -10 yaşa uygundur.

 

Ürün Kurulu Ölçüleri : Genişlik : 82 cm Yükseklik : 107 cm Derinlik: 32 cm

 

TESLİMAT & İADE

Ürünler tüm kargo firmalarının 2016 yılının başında yapmış oldukları anlaşma gereği bina giriş kapısında teslim edilmektedir. Bunun için tüm müşterilerimizden kargo firmaları adına özür dileriz. Ürünler teslim edildiğinde paketlerin dış yüzeyinde bir hasar söz konusu ise lütfen kargocu gitmeden hasar tespit tutanağı tutturunuz. Hasar tespit tutanağı olmayan ürünlerle ilgili iade değişim işlemleri yapılamamaktadır. Bulunduğunuz bölge mobil alan ise alışverişten önce lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

GARANTİ

Üretim ve işçilik hatalarını kapsayan 2 yıllık garanti ile birlikte ürünün konforunu içiniz rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz. Ürün Avrupa TÜV CERT ISO 9001 kalite standardına uygun üretilmiştir.

 

KURULUM HİZMETİ

Ürünler kargo paketlerine de-monte olarak teslim edilir ve kurulum müşteriye aittir. Müşterilerimizin mağdur olmaması için ürünlerimizi kolay kuruluma özel dizayn etmiş bulunmaktayız. Bu yüzden paketlerin içerisinde kolay kurulum için kurulum şeması, vidaları ve aksesuarların montaj şeması aynı zamanda uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanım kılavuzunu içermektedir. SETAY GENÇ ODASI farkını ortaya koyuyor ve tüm ürünlerimiz sökülüp tekrar takılma özelliğine sahip, ürünlerinizi yeniden de-monte hale getirip taşıyabilirsiniz.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR