Beşik, Siesta Büyüyen Beşik Karyola

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺10.990,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺10.440,50(KDV Dahil)

Siesta Büyüyen Beşik 90x130 /  Siesta Karyola 90x190

 

Siesta Büyüyen Beşik 90x130 /  Siesta Karyola 90x190 Özellikleri 

Ürünümüz MDF malzemeden üretilmiştir.

Yatak altı, kanallı MDF ızgara şeklinde tasarlanmıştır.

Ürün ayak malzemesi; 4x4 cm ladin ağacıdır.

Ayak yüksekliği 18,5 cm dir.

Ürün kenarlarındaki çıtalar plastiktir.

Beşik iç yatak ölçüsü 90x130 cm 

Karyola iç yatak ölçüsü 90x190 cm dir.

Ürün fiyatına iç yatak dahil değildir.

 

Ürün Kurulu Ölçüleri :

Küçük Beşik :134x98x90 cm

Karyola Beşik: 198x98x90 cm

 

 

TESLİMAT & İADE

Ürünler tüm kargo firmalarının 2016 yılının başında yapmış oldukları anlaşma gereği bina giriş kapısında teslim edilmektedir. Bunun için tüm müşterilerimizden kargo firmaları adına özür dileriz. Ürünler teslim edildiğinde paketlerin dış yüzeyinde bir hasar söz konusu ise lütfen kargocu gitmeden hasar tespit tutanağı tutturunuz. Hasar tespit tutanağı olmayan ürünlerle ilgili iade değişim işlemleri yapılamamaktadır. Bulunduğunuz bölge mobil alan ise alışverişten önce lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

GARANTİ

Üretim ve işçilik hatalarını kapsayan 2 yıllık garanti ile birlikte ürünün konforunu içiniz rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz. Ürün Avrupa TÜV CERT ISO 9001 kalite standardına uygun üretilmiştir.

 

KURULUM HİZMETİ

Ürünler kargo paketlerine de-monte olarak teslim edilir ve kurulum müşteriye aittir. Müşterilerimizin mağdur olmaması için ürünlerimizi kolay kuruluma özel dizayn etmiş bulunmaktayız. Bu yüzden paketlerin içerisinde kolay kurulum için kurulum şeması, vidaları ve aksesuarların montaj şeması aynı zamanda uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanım kılavuzunu içermektedir. SETAY GENÇ ODASI farkını ortaya koyuyor ve tüm ürünlerimiz sökülüp tekrar takılma özelliğine sahip, ürünlerinizi yeniden de-monte hale getirip taşıyabilirsiniz.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR